Du sökte efter: Författare JACOBSSON RITTA
Antal resultat: 19
Sortera efter 
11. 
Tina - Kära grannar
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13686-2
Wahlströms ungdomsböcker nr 2749, pappband med ill pärmar, 1995, 91-32-13686-2, mkt gott skick
12. 
Tina - Genom eld och vatten
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13626-9
Wahlströms ungdomsböcker nr 2725, pappband med ill pärmar, 1995, 91-32-13626-9, mkt gott skick
13. 
Tina - Spela solo
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13761-3
Wahlströms ungdomsböcker nr 2778, pappband med ill pärmar, 1996, 91-32-13761-3, mkt gott skick
14. 
Tina - Semesterresan
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13687-0
Wahlströms ungdomsböcker nr 2750, pappband med ill pärmar, 1995, 91-32-13687-0, mkt gott skick
15. 
Tina - Äventyret i Visby
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13627-7
Wahlströms ungdomsböcker nr 2726, pappband med ill pärmar, 1995, 91-32-13627-7, mkt gott skick
16. 
Tina - Vilken våryra!
Jacobsson, Ritta
  SEK 19,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-32-13588-2
Wahlströms ungdomsböcker nr 2705, pappband med ill pärmar, 1994, 91-32-13588-2, mkt gott skick
17. 
Afrodite och sveket
Jacobsson, Ritta
  SEK 60,00
 1
 Pangloss antikvariat, Visby (Sverige)
B. Wahlströms. 2007 (Falun). Förlagets dekorerade och laminerade pappband. 204, [1] s. ISBN: 91-32-15118-7.
18. 
Afrodite och döden
Jacobsson, Ritta
  SEK 60,00
 1
 Pangloss antikvariat, Visby (Sverige)
B. Wahlströms. 2006 (Falun). Förlagets dekorerade och laminerade pappband. 191, [1] s. ISBN: 91-32-14979-4.
19. 
Florida tur och retur
Jacobsson, Ritta
  SEK 30,00
 1
 Antikvariat Bokräven (Sverige)
B. Wahlström, 1997
175 x 110 mm Antal sidor: 158. Serie: Tina.<br><br> Tinas familj är på drömsemester i Florida.<br><br> Allt hade varit perfekt om inte hennes mamma hade fått henne att framstå som en fullkomlig idiot inför den snyggaste killen på jorden. Men solen gassar och dagarna fylls av fantastiska utflykter till träskmarker och korallrev. Och till Disney World.<br><br> Sedan händer saker som får Tina att tvivla på att hon verkligen har kommit till Paradiset. Någon smyger utanför hennes rum på nätterna och mystiska stölder sprider oro bland gästerna på hotellet. <br><br>En kväll råkar Tina höra ett gräl. Konstigt nog kommer rösterna från en av lägenheterna som påstås vara tom. Trots ett mullrande åskväder klättrar hon uppför en brandstege för att undersöka vad som pågår. Hon tänker inte ge sig innan hon har avslöjat hotelltjuvarna...
Tillbaka |   Sida:  1   2