Du sökte efter: Författare HOVBERG EVA
Antal resultat: 62
Sortera efter 
11. 
Förrätter
Hovberg Eva m.fl i red
  SEK 45,00
 1
 Antikvariat Furioso (Sverige)
Richters förlag 1988
Richters förlag 1988, Inb kartonnage 4:o format illustrerad med färgbilder 64 sidor
12. 
Gott av fläskkött
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-940-4
Richters, 1991, 91-7706-940-4, andra reviderade uppl, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
13. 
Lätt, smalt och gott
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-918-8
Richters, 1997, 91-7706-918-8, andra reviderade uppl, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
14. 
Potatis på 100 sätt
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-081-4
Richters, 1989, 91-7706-081-4, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
15. 
Ris till vardag och fest
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-906-4
Richters, 1990, 91-7706-906-4, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
16. 
Gryträtter
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-932-3
Richters, 1990, 91-7706-932-3, andra reviderade uppl, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
17. 
Pasta
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-091-1
Richters, 1988, 91-7706-091-1, andra reviderade uppl, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
18. 
Smårätter
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-938-2
Richters, 1991, 91-7706-938-2, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
19. 
Söndagsmiddagar
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-902-1
Richters, 1989, 91-7706-902-1, andra reviderade uppl, 64 s, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, mkt gott skick
20. 
Färdigt i förväg
Hovberg, Eva - Lindberg, Ulla - Heggenhougen, June (red.)
  SEK 24,00
 1
 Antikvariat BokAnders (Sverige)

ISBN-10: 91-7706-061-x
Richters, 1985, 91-7706-061-x, 64 s, ill, 19*25,5 cm, pappband med ill pärmar, gott skick
Tillbaka |   Sida:  1   2   3   4   5   | Fortsätt